Členové rodiny

Překračujeme hranice standardní výuky

Sledujeme nejmodernější vývoj v zahraničí a přicházíme s novými trendy v oblasti jazykového vzdělávání. S námi se budete skutečně zdokonalovat, rozvíjet a růst. Překračujeme totiž hranice standardní péče a neustále vylepšujeme náš individuální přístup. Nároky na neustálé sebevzdělávání se neustále zvyšují a ten, kdo dokáže své myšlenky sebevědomě prezentovat minimálně v jednom cizím jazyce, je o krok napřed!

NAŠI JAZYKOVÍ TRENÉŘI

Language Trainer je vaším druhým já. Jsou časově flexibilní a dokáží se přizpůsobit vašemu harmonogramu. Zároveň jsou vaším odborným partnerem, znají firemní terminologii, dokáží se pohybovat v prostředí byznysu a připravit vás na rozmanité i nečekané situace. Ať už potřebujete jednat se zahraničním investorem či obchodním partnerem, prezentovat vaše vize, představit nový projekt, účastnit se konferenčních hovorů nebo odeslat perfektní korespondenci. Jazykoví trenéři vás dokonale připraví. Ne nadarmo se říká - těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Ten, kdo z tohoto boje vyjde vítězně, budete vy!

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!